Zebranie Wspólnoty 2019

Zachęcamy do dzielenia się swoimi pomysłami i inicjatywami.
Logitech3

Zebranie Wspólnoty 2019

Post autor: Logitech3 » 22 mar 2019 12:54

przeklejam temat z sekcji Pozostałe:

Chciałbym wrócić do 3 tematów z wczorajszego zebrania:
1. Zasadzenie roślin wzdłuż płotu od strony bram do klatek - zasadne jest tutaj wskazanie w uchwale terminu na to zadanie, które moim zdaniem powinno być zrealizowane do końca kwietnia ponieważ kolejne sadzenie będzie możliwe dopiero we wrześniu.
2. Problem niszczenia ścian klatki nr 32 na parterze w związku z korzystaniem z rowerowni - problem dotyczy w zasadzie kawałka ściany przy wyjściu i można to rozwiązać poprzez położenie kilku dosłownie płytek na ścianie do wysokości 80-90 cm. Pomalowanie ściany farbą zmywalną nie rozwiąże problemu, bo nadal będzie ją można uszkodzić np. pedałem roweru. Proponuje uchwałę w tym zakresie
3. Zgoda na montaż jednostek zewn. klimatyzatorów na dachu bez ingerencji w dach i elewację budynku. Przejście do mieszkań przez szacht kominowy. Opinia kominiarska powinna być wymagana, ale nie powinnismy wskazywać kto konkretnie ma ją wykonać. Jezeli kominiarz ma uprawnienia do wystawienia takiej opinii i jest zrzeszony w organizacji kominiarzy np. Florian to dlaczego mielibysmy nie zaakceptować takiej opinii?Wskazywanie konkretnego kominiarza oznacza traktowanie nas jak oszustów, którzy będą chcieli wywierać jakiś wpływ na kominiarza. Trochę to jest absurdalne. Opinia każdego kominiarza, który ma uprawnienia do jej wystawienia powinna być dopuszczalna i tej treści uchwałę proponuję.

Wszyscy zainteresowani postawieniem tzw. szafy garażowej mogą zobaczyć na stronie www.szafygarazowe. pl jak takie konstrukcje wyglądają - moim zdaniem całkiem OK. Jezeli więcej osób byłoby zainteresowanych takim rozwiązaniem to z pewnością można uzyskać lepszą cenę.

Będę wdzięczny za Państwa opinie w/w tematach.
Pozdrawiam
Artur

administrator
Site Admin

Re: Zebranie Wspólnoty 2019

Post autor: administrator » 22 mar 2019 20:50

Cześć, jeśli chodzi o mnie

Ad1) jeśli rzeczywiście tak jest to ok - napisz proszę do S.K myślę że wszyscy się zgadzają w tym temacie i trzeba konkretne daty ustalić
Ad2) Ja nie widzę problemu, żeby zrobić jak piszesz ważne żeby był trwały efekt...Prośba o wypowiedzenie się reszty lokatorów.
ad3) Tak jak Ty odniosłem takie samo wrażenie - dlatego padły propozycje aby zrobiła to firma od audytu wentylacji i jeśli uda się to dociągnąć do końca to niech to wykonają wszystko za jednym razem - nie podoba mi się także narzucanie jakiegoś konkretnego kominiarza ! To nasza własność i my decydujemy kogo wybieramy - ważne żeby nie była to firma krzak.

Pozdrowienia i czekamy na Wasze opinie

Dagmara

Re: Zebranie Wspólnoty 2019

Post autor: Dagmara » 06 kwie 2019 08:49

Cześć,
czy pisaliście w powyższych sprawach do Zarządcy?

ODPOWIEDZ