Propozycja zmiany zarzadcy

Zachęcamy do dzielenia się swoimi pomysłami i inicjatywami.
iwblas1

Propozycja zmiany zarzadcy

Post autor: iwblas1 » 19 wrz 2018 22:25

Jestem za zmianą zarządcy na profesjonalną firme, która sie zajmnie sprawami lokatorów. Dotychczasowy kontakt z zarządcą się bardzo slaby. Przede wszystkim brak rozwiązywanych problemów. Ogromny problem byl z wentylacją w lokalach gdzie Pan nie był zainteresowany pomocą. Szybkie działanie w tym temacie jest bardzo ważne ze wzgledu na rękojmie developera. Przegapienie terminu będzie skutkowało, tym że każdy z nas bedzie ponosił koszty usunięcia usterek, które powninien usunąć developer np. woda przedostająca się do garażu.

koloris

Re: Propozycja zmiany zarzadcy

Post autor: koloris » 22 wrz 2018 13:35

Trzeba się głęboko nad tym tematem zastanowić.

Nie może być tak, że zgłaszane problemy np: oświetlenie, wentylacja, zalewanie garażu oraz propozycje typu dojście od strony osiedla do rzeki były "olewane".

Trzeba będzie sobie spojrzeć w cztery oczy na następnym zebraniu i rozliczyć z realizacji powierzonych zadań.

mikki16148

Post autor: mikki16148 » 23 wrz 2018 12:36

...
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2018 22:20 przez mikki16148, łącznie zmieniany 2 razy.

MonikaHD

Post autor: MonikaHD » 23 wrz 2018 21:00

Witam,

ja jestem jak najbardziej za zmiana zarządcy. Absolutnie nie zgadzam się, że Pan Stanisław coś załatwia :] owszem pojawia się w mieszkaniu, ba! nawet zadzwoni... i tyle :)
Natomiast z P. Łukaszem (tak obsmarowanym przez P. Stanisława na zebraniu) udało mi się grzecznie i bez nerwów załatwić wszystkie zgłaszane problemy.

Trudności widzę natomiast w samej zmianie zarządcy, kto by się podjął tematu i szukania nowego?

Wg mnie za dość spore pieniądze póki co P. Stanisław skupia się na gadaniu o swoim doświadczeniu i obsmarowywaniu GW i dewelopera... a chyba nie za to płacimy?

Nie zgadzam się również, że w nowym bloku sami mamy płacić za błędy i fuszerkę dewelopera! (np. furtka do dziś nie zrobiona, czy progi w drzwiach wejściowych)

pozdrawiam
Monika

iwblas1

Post autor: iwblas1 » 07 paź 2018 22:45

Możemy podjąć się i poszukania nowego zarządcy- jest wiele firm. Można poprosić firmy o przygotowanie ofert:) tylko ile ośob jest za taką zmianą ????

iwblas1

Post autor: iwblas1 » 07 paź 2018 22:45

Możemy podjąć się i poszukania nowego zarządcy- jest wiele firm. Można poprosić firmy o przygotowanie ofert:) tylko ile ośob jest za taką zmianą ????

ODPOWIEDZ