Propozycja zmiany zarzadcy

Zachęcamy do dzielenia się swoimi pomysłami i inicjatywami.
iwblas1

Propozycja zmiany zarzadcy

Post autor: iwblas1 » 19 wrz 2018 22:25

Jestem za zmianą zarządcy na profesjonalną firme, która sie zajmnie sprawami lokatorów. Dotychczasowy kontakt z zarządcą się bardzo slaby. Przede wszystkim brak rozwiązywanych problemów. Ogromny problem byl z wentylacją w lokalach gdzie Pan nie był zainteresowany pomocą. Szybkie działanie w tym temacie jest bardzo ważne ze wzgledu na rękojmie developera. Przegapienie terminu będzie skutkowało, tym że każdy z nas bedzie ponosił koszty usunięcia usterek, które powninien usunąć developer np. woda przedostająca się do garażu.

koloris

Re: Propozycja zmiany zarzadcy

Post autor: koloris » 22 wrz 2018 13:35

Trzeba się głęboko nad tym tematem zastanowić.

Nie może być tak, że zgłaszane problemy np: oświetlenie, wentylacja, zalewanie garażu oraz propozycje typu dojście od strony osiedla do rzeki były "olewane".

Trzeba będzie sobie spojrzeć w cztery oczy na następnym zebraniu i rozliczyć z realizacji powierzonych zadań.

mikki16148

Post autor: mikki16148 » 23 wrz 2018 12:36

...
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2018 22:20 przez mikki16148, łącznie zmieniany 2 razy.

MonikaHD

Post autor: MonikaHD » 23 wrz 2018 21:00

Witam,

ja jestem jak najbardziej za zmiana zarządcy. Absolutnie nie zgadzam się, że Pan Stanisław coś załatwia :] owszem pojawia się w mieszkaniu, ba! nawet zadzwoni... i tyle :)
Natomiast z P. Łukaszem (tak obsmarowanym przez P. Stanisława na zebraniu) udało mi się grzecznie i bez nerwów załatwić wszystkie zgłaszane problemy.

Trudności widzę natomiast w samej zmianie zarządcy, kto by się podjął tematu i szukania nowego?

Wg mnie za dość spore pieniądze póki co P. Stanisław skupia się na gadaniu o swoim doświadczeniu i obsmarowywaniu GW i dewelopera... a chyba nie za to płacimy?

Nie zgadzam się również, że w nowym bloku sami mamy płacić za błędy i fuszerkę dewelopera! (np. furtka do dziś nie zrobiona, czy progi w drzwiach wejściowych)

pozdrawiam
Monika

iwblas1

Post autor: iwblas1 » 07 paź 2018 22:45

Możemy podjąć się i poszukania nowego zarządcy- jest wiele firm. Można poprosić firmy o przygotowanie ofert:) tylko ile ośob jest za taką zmianą ????

iwblas1

Post autor: iwblas1 » 07 paź 2018 22:45

Możemy podjąć się i poszukania nowego zarządcy- jest wiele firm. Można poprosić firmy o przygotowanie ofert:) tylko ile ośob jest za taką zmianą ????

Dagmara

Post autor: Dagmara » 11 mar 2019 21:12

Dodam, tylko, że na prośbę o protokol z działania wentylacji przeslal mi protokół ze sprawdzenia czujek w garażu. A powtarzałam, że z wentylacją będzie kłopot. Miałam z Panem Stanisławem do czynienia na innym obiekcie. Niestety nie wiedział nic o budynku, który prowadzi. Z bramką wejściowa zero odzewu, a było zgłoszone na pierwszym spotkaniu.

koloris

Post autor: koloris » 13 mar 2019 18:48

Tak samo jeśli chodzi o wymianę żarówek na ledy,przejście do rzeki od strony nowego osiedla, zalewania garażów, naprawy uszkodzeń po wandalach oraz brak kontynuacji jeśli chodzi o firmę do audytu wentylacji - zarzucił info, że 3 firmy odmówiły i koniec AMBA! Dagmaro znasz jakąś firmę z sanitarnej ? Bo chyba kojarzę Cię ze spotkania wspólnoty w zeszłym roku i coś tam nadmieniałaś że możesz kogoś polecić.

Widzę, że musimy sobie sami radzić a zarządca wszystkie tematy killuje. Niedługo zapewne zebranie - trzeba rozliczyć te działania i spojrzeć sobie prosto w oczy i jak będzie potrzeba znaleźć inna firmę.

Dagmara

Post autor: Dagmara » 18 mar 2019 19:16

Co do wentylacji to wysłał zapytanie do firm typu Evotherm i podobne, które mają wielomilionowe kontrakty i roboty za kilka tysięcy nie wezmą na pewno, tym bardziej z obecną sytuacją na rynku, gdzie kontraktów mają ogrom. Firma, w której pracuję chętnie podjęła by się zadania, ale również mamy zleceń na następne kilka miesięcy. Mam wrażenie, że Pan Stanisław nabrał tyle obiektów pod swoją "opiekę", że nie na wszystko starcza mu czasu. Tak wygląda sytuacja z naszym budynkiem i tymi wszystkimi kwestiami, o których tu piszesz. Wydaje się, że nie są to trudne zadania, ale ciągle stoją w miejscu. Poczekajmy do spotkania i wyznaczmy może realne terminy, w których chcemy, aby te najważniejsze kwestie rozwiązać.

ODPOWIEDZ