Drzwi wejściowe/progi

W tym dziale możecie Państwo umieszczać tematy związane z problemami, z którymi się Państwo na co dzień spotykacie.
MonikaHD

Drzwi wejściowe/progi

Post autor: MonikaHD » 23 wrz 2018 21:11

Witam,

na zebraniu został poruszony temat sknoconych progów w drzwiach wejściowych do mieszkań. Czy ktoś to zgłaszał/naprawiał?
Ja zgłosiłam i owszem uszczelka została wymieniona, także teraz zamiast katalogu z Ikei można u nas wsunąć tylko dwie gazetki z Lidla :D

Może ktoś jeszcze widzi w przedpokoju światło z korytarza i chce to zgłosić? Może razem osiągniemy lepszy skutek? :)

pozdrawiam
Monika

grzegorz

Re: Drzwi wejściowe/progi

Post autor: grzegorz » 23 wrz 2018 21:42

Tak te progi są źle wykonane lub uszczelki są źle dobrane...Byli u mnie 2 x to robić ale także prześwit był więc odpuściłem sobie zgłaszanie po raz trzeci. Na szczęście uratował mnie sąsiad, który podarował mi specjalną uszczelkę i problem zniknął.

Pisz na pw chyba jeszcze trochę mi jej zostało to Ci dam.

Pozdr.
G.

Sonrisa

Post autor: Sonrisa » 24 wrz 2018 21:53

Cześć, u nas to samo. Widać prześwit, chociaż nie mierzylismi jakiej wielkości.
Pozdrawiam,
Tamara

Marek__

Post autor: Marek__ » 25 wrz 2018 21:22

Cześć,

podłączam się, u mnie też jest spory prześwit. Grzegorz zgłaszałeś to na etapie odbioru czy później?

Pozdrawiam,
Marek

grzegorz

Post autor: grzegorz » 25 wrz 2018 21:29

Cześć Marek, zgłaszałem to po odbiorze... jakoś w okresie jesienno-zimowym bo wtedy to dawało się we znaki... Jak wentylacja wyciągała powietrze z mieszkania to pod drzwiami aż huczało i chłód leciał niesamowity...Podobnie z resztą było z drzwiami balkonowymi i oknami.

Ja zgłaszałem wszystko przez Martę(ta od developera) bo z nią można było wszystko fajnie załatwić. Ona z kolei z jakimś tam kierownikiem się kontaktowała z Erbudu i przysyłali "speców"

Pozdr.
G.

Marek__

Post autor: Marek__ » 08 paź 2018 22:32

Cześć,

więc tak, zgłosiłem do Marty problem z ościeżnicą. Następnie sprawa została przekazana zarządcy, który przyszedł i spisał protokół usterki. Protokół powędrował do Erbudu a oni przekazali mi wyższą uszczelkę pod drzwi. Jeżeli chodzi o szczelinę pod drzwiami to muszę powiedzieć, że pomogło bo nie widzę już światła z klatki schodowej :D Nie zmienia to jednak faktu, że pod ościeżnicą dalej mogę wsunąć długopis...

Przedstawiciel Erbudu twierdzi, że wszystko jest zgodnie z projektem, chociaż ja się jeszcze nie spotkałem z tak wysoko osadzoną ościeżnicą...

A jak Wy to widzicie? Próbował ktoś z Was uszczelniać szczeliny pod ościeżnicą pianką?

Pozdrawiam
Marek

grzegorz

Post autor: grzegorz » 09 paź 2018 11:57

Cześć, przynajmniej coś zrobili ;) jeśli chodzi o szczelinę pod ościeżnicą to rzeczywiście jest ona spora. Ja poradziłem sobie uszczelniaczem i silikonem bo też mi wiało z niej chłodem ... :)

Może jest tu jakaś osoba z branży, która wypowie się o tym czy to jest prawidłowo wykonane.

Pozdr.
G.

ODPOWIEDZ